WARE RAVAGE DOOR VANDALEN IN KAPELLE
3 juni, 2023
Van onze redactie
KAPELLE - De schade loopt in de tienduizenden euros; kapotte ruiten, compleet vernielde gymtoestellen, poging tot brandstichting en waterschade. Dat is de voorlopige balans die is opgemaakt van de schade die de afgelopen tijd is aangericht in gymzaal Molenvaete in de gemeente Kapelle. De schade wordt geraamd op een veelvoud van tienduizend euro. Ook rond het sportcomplex De Bloesem zijn vernielingen aangericht. "Dit is gewoon crimineel gedrag."
Gymzaal Molenvaete in Kapelle wordt sinds de opening van het nieuwe complex De Bloesem niet veel meer gebruikt, op een enkele vereniging na. Maar het gebouw was niet leeg. Er stonden onder andere gymspullen opgeslagen die de gemeente wilde gaan gebruiken in andere gymzalen. "Maar die spullen hebben ze moedwillig vernield", zegt wethouder Jon Herselman.
Brandstichting en water laten lopen

Vernielingen kosten zeker tienduizend euro

Deel dit artikel
Lees ook
Transportpionier Erik de Koeijer uit Yerseke plotseling overleden
22 oktober, 2026
Erik de Koeijer (68), eigenaar en jarenlang de drijvende kracht achter Kotra Logistics in Yerseke, is woensdag 21 oktober plotseling overleden. De ondernemer bouwde het bedrijf uit tot een internationaal familiebedrijf in de transport en logistiek.
Kamperland staat stil bij oorlogsslachtoffers
22 oktober, 2026
De oorlogsslachtoffers uit Kamperland worden maandag 2 november herdacht bij het oorlogsmonument in het dorp. Leerlingen van basisschool De Kamperschouw spelen een rol tijdens de jaarlijkse herdenking, waarbij ook kransen en bloemen worden gelegd.