brandweerlieden bestrijden de brand aan de Pearyweg in Goes
brandweerlieden bestrijden de brand aan de Pearyweg in Goes HV Zeeland

Zeer grote brand industrieterrein De Poel in Goes

25 januari, 2025

Van onze redactie

GOES - Brandweerkorpsen uit de regio zijn met meerdere voertuigen aanwezig voor een grote uitslaande brand bij een bedrijf aan de Pearyweg in Goes.

De brandweer van Goes werd omstreeks 15.30 uur met meerdere blusvoertuigen en een autoladder opgeroepen voor de industriebrand. Ter plekke bleek de brand uitslaand te zijn en werd er opgeschaald naar een zeer grote brand. Hierdoor werden de blusgroepen van Kapelle en Heinkenszand ook opgeroepen. 

Op het moment dat de brand uitbrak waren nog personeelsleden binnen, maar zij konden zich gelukkig op tijd in veiligheid brengen. Wel greep het vuur snel om zich heen waardoor de brandweer zich genoodzaakt zag flink wat materieel op te roepen. Binnen blussen in de loods waar de brand uitbrak, bleek te gevaarlijk. Daarom werd van buitenaf geblust. Wel konden onbemande waterkanonnen binnen hun werk doen.

Opnieuw uitslaand

Met behulp van de blusrobot van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond werd vannacht de situatie binnen in de loods nader onderzocht. De robot, voorzien van een camera, bleek door ingezakte stellingen en andere materialen niet al te ver in de loods te kunnen komen. Daarom werd de zogenoemde buitenaanval doorgezet. Dat leek goed te gaan tot vanochtend bij het ochtendgloren vlammen zichtbaar werden bij het dak van de loods. Inmiddels is de brand dus weer uitslaand.

Het bedrijfspand van ZES is verloren © HV Zeeland

Voor zover bekend zijn er geen mensen betrokken bij de brand.

Bron: HV Zeeland


Deel dit artikel


Advertentie
Advertentie

Lees ook

Ook Noord-Beveland komt met cursus Politiek Actief
Noord-Beveland gemeenteraad

Ook Noord-Beveland komt met cursus Politiek Actief

6 februari, 2025

In vijf bijeenkomsten ontdekken de deelnemers hoe de gemeenteraad werkt, wat de rol van een gemeenteraadslid is en leren ze te debatteren als een professional. De cursus start op dinsdag 25 maart en wordt daarna elke dinsdag vervolgd op 1, 8, 15 en 22 april.

Gedeputeerde Wilfried Nielen.
Provincie stikstof

Nieuwe stikstofregels treffen alle sectoren: 'We moeten keuzes maken'

6 februari, 2025

Eind vorig jaar zette de Raad van State een streep door de interne salderingsregeling - een uitspraak die volgen de Zeeuwse gedeputeerde Wilfried Nielen álle sectoren raakt, ook in de Bevelanden.

OPNIEUW SUBSIDIE VOOR WEREN VAN WOLVEN IN REIMERSWAAL
wolf Reimerswaal

OPNIEUW SUBSIDIE VOOR WEREN VAN WOLVEN IN REIMERSWAAL

6 februari, 2025

Houders van landbouwhuisdieren (denk aan runderen, schapen, geiten) in de gemeente Reimerswaal kunnen vanaf 1 maart subsidie aanvragen om wolven buiten de deur te houden. De provincie heeft voor de tweede keer een subsidieronde opengesteld.

het AYA-Café vindt iedere eerste donderdag van de maand plaats in Goes
Bevelanden Borsele

AYA-Café; samen voor elkaar - met of zonder kanker

5 februari, 2025

Stichting Westerlicht Zeeland bestaat drie jaar en organiseert vanuit haar vier locaties activiteiten voor mensen met of zonder kanker. Manager Mariska Kesteloo hoopt in 2025 ook op de Bevelanden een locatie te realiseren.

Marga Vermue
Zeeuwse Dag Nieuwspoort

'In Brabant brandt nog licht, maar de stroom komt uit Zeeland'

5 februari, 2025

Toeval of niet, de Zeeuwse Dag valt uitgerekend in de week van de nieuwste Regio Deal met het Rijk. Marga Vermue, burgemeester van Sluis en kartrekker van de Zeeuwse Regio Deal, meldt dat dertien miljoen euro is binnengehaald, bedoeld om de sociale structuur en de lokale economie te versterken

Aankomst van een trein op station Bergen op Zoom.
Spoorwegen NS

Komend weekend geen treinen naar Brabant: 'Weer flink balen'

4 februari, 2025

De werkzaamheden duren van zaterdagochtend 8 februari 04.00 uur tot maandagochtend 10 februari 05.00 uur. ProRail voert die dagen reparaties en verbeteringen uit aan de bovenleiding, vervangt rijdraden en werkt aan het perron van station Kruiningen-Yerseke

Reimerswaal wil omgevingsfonds voor duurzame energieprojecten
Reimerswaal duurzaamheid

Reimerswaal wil omgevingsfonds voor duurzame energieprojecten

4 februari, 2025

Dit fonds is bedoeld om duurzame energieprojecten te ondersteunen en de lokale gemeenschap erbij te betrekken. De beleidsnota ligt nog tot en met 12 maart ter inzage en is te raadplegen via de website van de gemeente.

Goes geeft mantelzorgers weer extraatje van 75 euro
Goes mantelzorg

Goes geeft mantelzorgers weer extraatje van 75 euro

3 februari, 2025

Het bedrag kan door de zorgvrager, de persoon die zorg ontvangt, de komende weken worden aangevraagd. De mantelzorgwaardering is bedoeld als steuntje in de rug voor het werk dat mantelzorgers doen.