Zeer grote brand industrieterrein De Poel in Goes
25 januari, 2025
Van onze redactie
GOES - Brandweerkorpsen uit de regio zijn met meerdere voertuigen aanwezig voor een grote uitslaande brand bij een bedrijf aan de Pearyweg in Goes.
De brandweer van Goes werd omstreeks 15.30 uur met meerdere blusvoertuigen en een autoladder opgeroepen voor de industriebrand. Ter plekke bleek de brand uitslaand te zijn en werd er opgeschaald naar een zeer grote brand. Hierdoor werden de blusgroepen van Kapelle en Heinkenszand ook opgeroepen.
Op het moment dat de brand uitbrak waren nog personeelsleden binnen, maar zij konden zich gelukkig op tijd in veiligheid brengen. Wel greep het vuur snel om zich heen waardoor de brandweer zich genoodzaakt zag flink wat materieel op te roepen. Binnen blussen in de loods waar de brand uitbrak, bleek te gevaarlijk. Daarom werd van buitenaf geblust. Wel konden onbemande waterkanonnen binnen hun werk doen.
Opnieuw uitslaand
Met behulp van de blusrobot van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond werd vannacht de situatie binnen in de loods nader onderzocht. De robot, voorzien van een camera, bleek door ingezakte stellingen en andere materialen niet al te ver in de loods te kunnen komen. Daarom werd de zogenoemde buitenaanval doorgezet. Dat leek goed te gaan tot vanochtend bij het ochtendgloren vlammen zichtbaar werden bij het dak van de loods. Inmiddels is de brand dus weer uitslaand.

Het bedrijfspand van ZES is verloren © HV Zeeland
Voor zover bekend zijn er geen mensen betrokken bij de brand.
Bron: HV Zeeland
Deel dit artikel
Lees ook
Woninginbraken nemen toe in Goes: politie zoekt getuigen
20 juli, 2026
De politie is op zoek naar getuigen van een woninginbraak aan de Stalstraat in Goes. Via Burgernet worden inwoners opgeroepen zich te melden als zij vorige week iets verdachts hebben gezien in de straat of omgeving, zo meldt HV Zeeland.
Zanddijk bij Kruiningen maand afgesloten door werkzaamheden
20 juli, 2026
Fietsers tussen Hansweert, Yerseke en het NS-station in Kruiningen moeten de komende weken rekening houden met een omleiding. Een deel van de Zanddijk is vanaf maandag 20 juli afgesloten vanwege werkzaamheden aan een oude hoogspanningslijn.
Gratis zonnebrandcrème op drukbezochte locaties in Borsele
20 juli, 2026
Wie deze zomer op pad gaat in de gemeente Borsele, kan op verschillende locaties opnieuw gratis zonnebrandcrème gebruiken. De gemeente heeft ook dit jaar zonnebranddispensers en -palen geplaatst op drukbezochte plekken om inwoners en bezoekers te helpen zich beter te beschermen tegen de zon.
Adrie van der Maas neemt afscheid als wethouder: 'Dankbaar voor 24 mooie jaren'
17 juli, 2026
Adrie van der Maas kijkt met grote dankbaarheid terug op een bestuurlijke loopbaan van ruim 36 jaar, waarin hij uitgroeide tot één van de langstzittende wethouders van Nederland.
'Deel je verhalen, tijdens de KletsCorner in Bibliotheek Kapelle'
17 juli, 2026
Lees je graag een goed boek en praat je daar het liefst nog even over na? Bibliotheek Kapelle biedt daarvoor de gelegenheid, tijdens de KletsCorner van donderdag 30 juli om 15.00 uur. Deze editie staat volledig in het teken van boeken, leestips en... mooie verhalen.